HOSTİNG HİZMET İADELERİ

Müşterilerimiz hizmeti başlattıkları ilk 7 gün içerisinde koşulsuz iade isteme hakkına sahiptirler.

Müşterilerimizin almış oldukları hosting hizmetlerini sonuna kadar kullanım haklarına sahiptirler. Olası teknik arızaların 24 saat içerisinde giderilememesi yada çözüm bulunamaması durumunda müşterilerimiz iade isteme hakkına sahiptirler. Bu durumda kullanımı yapılmış süre ödenilen tutardan düşülerek iade yapılır.

RESELLER HİZMET İADELERİ

Müşterilerimiz hizmeti başlattıkları ilk 7 gün içerisinde koşulsuz iade isteme hakkına sahiptirler.

Müşterilerimizin almış oldukları reseller hizmetlerini sonuna kadar kullanım haklarına sahiptirler. Olası teknik arızaların 24 saat içerisinde giderilememesi yada çözüm bulunamaması durumunda müşterilerimiz iade isteme hakkına sahiptirler. Bu durumda kullanımı yapılmış süre ödenilen tutardan düşülerek iade yapılır.

VPS ( Virtual Private Server ) HİZMET İADELERİ

Müşterilerimiz hizmeti başlattıkları ilk 7 gün içerisinde koşulsuz iade isteme hakkına sahiptirler. Fakat Panel Lisansları vb. Ek lisans ücretleri iade yapılmayacaktır yani

Örn; Cpanel - Litespeed - Fantastico - Nginx vb. Lisansların ücretlendirilmesi ödemeden kesilerek taraflarına iletilecektir.

DEDİCATED ( SERVER ) HİZMET İADELERİ

Sununcu kiralama hizmetlerinde herhangi bir iade yapılmayacaktır çünki veri merkezleri bu konudaki tarafımızdan ödenmiş olan ( müşterinin sunucu kiralaması ile beraber bizlerin ödemek durumunda olduğu elektrik,hat,trafik vb. ) ödemeleri iade etmemektedirler.

ALAN ADI ( DOMAİN ) HİZMET İADELERİ

Alan adlarının herhangi bir şekilde iadesi bulunmamaktadır çünki bu ödemeleri yurt dışına aktarmaktayız dolayısıylada geri iade alamamaktayız bu sebeplede iade yapamamaktayız.

KREDİ BAKİYESİ İADELERİ

Bildiğiniz üzere sistemlerimiz fazladan ödeme yaparak kredi biriktirmenize ve bu kredileri alışverişlerinizde kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Fakat bu durum bir nevi tahsilat servisi olmamızı sağlama durumuna gelmiştir. Bu sebeplede bu kuralı getirmiş bulunuyoruz.

Kredi bakiyenizde 50 TL ve üzerindeki tutarlar iade edilmeyecektir. Fakat tüm alışverişlerinizde ( sistemimizdeki hizmet alımlarında ) geçerlidir ve yine buna ek olarak başka kullanıcılara bu kredileri devir edebilirsiniz.

GENEL BİLGİLENDİRME

Yukarıda belirtilen şartlar oluşması ve iade talep edilmesi durumunda muhasebesel işlemlerimiz 15 günde bir gerçekleştiğinden dolayı hizmet iadeleriniz iade talep ettiğiniz andan itibaren 7 gün içerisinde işleme alınarak 15 gün içerisinde belirttiğiniz hesaba iletilecektir.

TÜM KULLANICILARIMIZ BU ŞARTLARI KABUL ETMİŞ SAYILMAKTADIRLAR.